Vali Varol, Koltuğunu Çocuklara Devretti

admin
1 0
Read Time:1 Minute, 14 Second

Valimiz Dr. Osman Varol, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu Şeref Saraçoğlu İlkokulu öğrencisi Rabia Zehra Aydın’a devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, öğretmen ve öğrencilerden oluşan bir heyet, Valimiz Dr. Osman Varol’u makamında ziyaret etti.

Vali Varol, ziyarette makam koltuğunu Şeref Saraçoğlu İlkokulu öğrencisi Rabia Zehra Aydın’a devretti.

Vali Varol, devir sırasında yaptığı konuşmada “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nızı kutluyorum. Sizleri bugün burada ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum.” dedi.

Vali Varol’un makam koltuğunu devrettiği Rabia Zehra Aydın: “Sayın Valim, bu makamı temsil etme mutluluğunu bizlere yaşattığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. Yine arkadaşlarım adına tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor; barış, mutluluk ve neşe dolu günler diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Rabia Zehra Aydın, Valilik Makamına temsili olarak geçmesinin ardından, Ağrı Vali Yardımcısı İbrahim Şenkon, Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen ve Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan’ı telefonla arayarak talimatlar verdi.

Rabia Zehra Aydın, Ağrı Vali Yardımcısı İbrahim Şenkon’a okulun çevre düzenlemesinin yapılması, İl Emniyet Müdürü Nihat Özen’e okulların çevresinde alınan güvenlik önlemlerinin arttırılması, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan’a ise Şeref Saraçoğlu İlkokuluna kapalı spor salonu yapılması noktasında ilgili kurumlarla iş birliği yapılması talimatlarını vererek talimatlar hususunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi.

Ziyarette bulunan çocuklarımız ve öğretmenlerimizle bir süre sohbet ederek evlatlarımızın gelecek hedefleri hakkında detaylı bilgi alan Vali Varol, çeşitli hediyeler verdiği çocuklarımızla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Next Post

Başkan Yakut'un Bayram mesajı

Eleşkirt belediye başkanı Ramazan Yakut, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Yakut Ramazan Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi: Gönlümüzün ve on bir ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakmanın hüznü, bir bayrama daha kavuşmanın neşesi ve mutluluğu içerisindeyiz. Pandeminin etkisinin azalması ve normalleşme süreciyle birlikte çok özlediğimiz, Ramazan’ın birlik […]