Vali Varol, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi – ELEŞKİRT GUNCEL

Vali Varol, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

admin
0 0
Read Time:1 Minute, 4 Second
Valimiz Dr. Osman Varol, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Valimiz Dr. Osman Varol, şehrimizde görev yapan basın mensuplarıyla, Burçin Uysal Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.
 İlimizde görev yürüten ajans temsilcileri, yerel gazete temsilcileri, web site imtiyaz sahipleri ile bir araya gelerek onlarla sohbet eden Vali Varol, basının zor bir görev üstlendiğini, gece gündüz demeden, emek yoğun çalıştığını belirtti.
 Daha sonra Valiliğimiz öncülüğünde ilimizin potansiyellerinin ortaya konulması noktasında eğitim, kültür, tarım, hayvancılık, sağlık, gençlik ve spor alanlarında hayata geçirilen projeler ve yürütülen çalışmalar kurum müdürleri tarafından yapılan  sunumlarla basın mensuplarımıza tanıtıldı.
 Valimiz Dr. Osman Varol Serhat Şehri Ağrı’mızın büyük potansiyellere sahip olduğunu ve göreve başladıkları ilk günden beri bu potansiyelleri ortaya koymak için yoğun bir biçimde çalışma yürüttüklerini ifade etti.
 Şehrimizin görünen yüzü basının, ilimizin tanıtılması hususunda büyük önem arz ettiğine vurgu yapan Vali Varol, basın mensuplarının sorularını cevapladıktan sonra onlarla hatıra fotoğrafı çektirerek, tüm basın mensuplarına çalışmalarında kolaylıklar diledi.
  Valimiz Dr. Osman Varol’a kahvaltı programında Vali Yardımcısı Kerem Türker, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan, Tarım ve Orman İl Müdür V. Ferdi Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci,  İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Hamza Açık, Kültür ve Turizm İl Müdür V. Erkan Kösedağ, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Köktek, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Coşkun Daharlı eşlik etti.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Patnos'ta ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek başkanlığında, ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı Patnos ilçesinde yapıldı. Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek başkanlığında,  Patnos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde Maarif Müfettişleri Başkanı İbrahim Gökalp, İl Milli Eğitim müdür yardımcıları Neriman Karakoçan, İshak Hasanoğlu ve Edip Erdoğan, şube müdürleri […]