PATNOS BELEDİYESİ’NDEN DUYURU – ELEŞKİRT GUNCEL

PATNOS BELEDİYESİ’NDEN DUYURU

admin
3 0
Read Time:48 Second

2019 yerel seçimlerinde kazandığımız günden bu yana belediyemiz, gerek mali gerek hizmet noktasında tüm yaşananları toplumcu ve şeffaf belediyecilik anlayışımız gereği halkımızla paylaştık. Bundan sonrada paylaşmaya devam edeceğiz.

Devraldığımız belediyenin bütün imkansızlıklarına rağmen bahane değil çözüm üretmeye odaklı yönetim anlayışınla yönetmekteyiz. Biliyoruz halkın desteği olmadan hiç bir yönetim anlayışı başarıya ulaşamaz.

İlçemizde yaşanan su probleminin temel nedeni mevsimsel kuraklıktan dolayı kaynaklarımızda aşırı düşüşün yaşanmasıdır. Ayrıca bağ, bahçe ve bostan sulanmasından kaynaklı, aşırı su israfı yaşanmakta olup önüne geçmek için gerekli çalışmaları başlatmış bulunmaktayız.

Daha Temiz ve Yaşanılabilir bir Patnos için halkımızında gerekli duyarlılığı ve hasasiyeti göstereceğine olan inancımız tamdır.

3 Ağustos Salı günü başlatacağımız temizlik kampanyasına Belediye Eş Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz, Parti Yöneticilerimiz ve Patnos Halkını farkındalık yaratmak için davet ediyoruz.

Eş Genel Başkanımız Sayın. Mithat Sancar’ın belirttiği gibi yaşanan sorunlar ve yetersizlikten dolayı halkımızdan özür diler, devrimci bir kararlılıkla halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için gerekli çaba ve emeği göstereceğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla.

Müşerref Geçer Emrah Kılıç
Patnos Belediye Eş Başkanları

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

AK Parti Ağrı Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Ağrı Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ekrem Çelebi, 24 Temmuz  Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda Çelebi: 1908 yılında basından sansürün kaldırılması sonrasında 113 yıldır 24 Temmuz’un Gazeteciler ve Basın Bayramı olarak kutlandığını belirterek, Basın; doğru, yansız ve hızlı biçimde bilgi ve haber […]