Eleşkirt belediyesi aralıksız yağan karla aralıksız mücadele etti

admin
2 0
Read Time:51 Second

Son 3 günde aralıksız devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken Eleşkirt belediyesi vatandaşların mağdur olmaması için yoğun bir çalışma yapıyor.

Eleşkirt ilçe merkezi ara arterler ve mahalle aralarında gece geç saatlere kadar devam eden çalışmalarla vatandaşların aşırı yağışlardan etkilenmemesi ve hayatın rutin akışının devam etmesi sağlanıyor.

Eleşkirt Belediyesinden yapılan açıklamada ‘’ Aralıksız devam eden kar yağışları hayatı olumsuz yönde etkilemiştir. Belediyemiz Sabah erken saatlerde çalışmalara başlayıp gece geç saatlere kadar çalışmaları aralıksız devam ettirerek  kar temizleme çalışmalarını başarı bir şekilde yapmaya devam etmektedirler . Yapılan çalışmalarda  vatandaşlarımızın konforlu ve güven içinde bir ulaşım sağlanması için yoğun bir çalışma temposuna girilmiş ve ilçemizde kar temizleme çalışmaları başarılı bir şekilde yapılmıştır. Özellikle çarşı merkezinde  çatılarda yoğun bir şekilde biriken kar ve buzlanmalar ilçe esnafı ile birlikte yapılan çalışmalarla çatılardan indirilmiş ve belediye ekiplerimizce düşen kar ve buz kütleleri iş makineleri ile yükleyici kamyonlarla şehir merkezinin dışına taşınmıştır .’’denildi.

Kar Temizleme çalışmalarını denetleyen Eleşkirt Belediye başkanı Ramazan YAKUT çalışmalar hakkında bilgi alırken vatandaşları mağdur etmeden aralıksız yağan kara rağmen işlerini hakkıyla yapan

personellerine teşekkür etti.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Next Post

Ak Parti Eleşkirt ilçe başkanı Ergül Tenekeci görevden affını istedi.

Ak Parti Eleşkirt ilçe başkanı Ergül Tenekeci görevden affını istedi. Tenekeci sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi ” KAMOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR AZİZ HEMŞEHRİLERİMİZ, SAYGIDEĞER AK PARTİ AİLEMİZİN KIYMETLİ ÜYELERİ. PARTİMİZİN KURULUŞUNDAN BUGÜNE, MİLLETİMİZE HİZMET NOKTASINDA GEREK TEŞKİLATLARIMIZIN KADEMELERİNDE, GEREKSE İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTIĞIM SÜRE ZARFINDA AK DAVAYA, MİLLETİMİZE […]