Başkan Kazak’tan Eleşkirt İlçe Gençlik Spora Ziyaret

admin
3 0
Read Time:1 Minute, 20 Second

Eleşkirt ilçe gençlik ve spor müdürlüğünde karşılıklı sohbet şeklinde devam eden ziyarette kurum müdürü Sabahattin Güzel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçede gençlik için yaptıkları çalışmaları anlattı. Güzel konuşmasında ilçede bu güne kadar sosyal anlamda gençliğin ve ilçe halkının taleplerini ve isteklerini yerine getirdiklerini ,futbol ,atletizm, boks, badminton, halk oyunları ve güreş gibi birçok dalda gençler ve çocuklar için etkinlikleri sağladıklarını gençlik merkezinde açılan kurslarla ;tiyatro ,filografi , resim , müzik , piyano ,zeka oyunları gibi bir çok alanda da faaliyetlerinin devam ettiğini dile getirerek ilçe de gençlerimizin ve çocuklarımızın sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak adına yoğun çaba içerisinde olduklarını söyledi.Bu çalışmalara devam ederken bütün ilçe halkının ve Eleşkirt’i seven herkesin destek ve katılımlarının önemine değindi. Müdür Güzel Ak Parti Eleşkirt ilçe başkanı Taner Kazak’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Ak Parti Eleşkirt İlçe Başkanı Taner Kazak yaptığı konuşmada siyaset büyüklerinin kendisine verdiği bu kıymetli görevi layığı ile yerine getirmek için elinden geleni yapacağını söyleyerek ilçede birlik ve beraberlik içeresinde her şeyin en iyisine layık olan Eleşkirt halkına en iyi hizmetleri ulaştırmak istediklerini söyledi. Halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile her zaman ilçe halkımızın hizmetinde olmaya devam edeceklerini dile getiren başkan Kazak özellikle geleceğimiz olan gençler için yapılacak çalışmaları önemsediklerini dile getirdi. İlçe Gençlik sporun faaliyetlerini uzun zamandır takip ettiğini dile getiren başkan KAZAK görev süreleri boyunca ilçede gençlik adına yapılan ve yapılacak olan bütün güzel çalışmaların her zaman takipçisi olup Ak Parti İlçe başkanlığı olarak her daim gereken desteği vereceklerini söyledi.Başkan KAZAK’ın ziyareti karşılıklı sohbetlerin ardından İlçe Gençlik Merkezine yapılan ziyaret sonrası hatıra fotoğraflarının çekilmesi sonrası sona erdi.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Next Post

Türk yıldızlarının Ağrı semalarındaki gösteri uçuşu

Ağrı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Türk Yıldızları’nın kentin semalarında yaptığı gösteri havadan görüntülendi. Ağrı‘nın düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Türk Yıldızları‘nın kentin semalarında yaptığı gösteri havadan görüntülendi. Milli Savunma Bakanlığının (MSB) sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Semalarımızın parlayan yıldızları, Akrobasi Timimiz Türk Yıldızları tarafından Ağrı’nın düşman işgalinden […]