Ağrı’nın Altın Çocukları Batman’da Şampiyon Oldu

admin
3 0
Read Time:29 Second

Resim önizlemesiAğrılı tenisçiler Batman’da düzenlenen Türkiye şampiyonasında takım halinde Türkiye Şampiyonu oldu.

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanlığı tarafından Batman ilinde düzenlenen 18 Yaş Altı Doğu ve Güneydoğu Tenis  Şampiyonasında Ağrılı tenisçiler şampiyon oldu.

02-07 Ağustos 2021 tarihleri arasında Batman ilinde düzenlenen 18 yaş altı Türkiye Şampiyonası bölge müsabakasında Ağrı erkek tenis takımı tüm maçları kazanarak şampiyon oldu.

Iğdır, Ardahan, Ağrı, Erzurum, Siirt, Şırnak, Hakkâri, Şanlıurfa, Batman, Diyarbakır ve Elazığ olmak üzere 11 ilden 170 sporcu mücadele etti.

Şampiyonaya tenis antrenörü Fırat Balkis yönetiminde çıkan Ağrılı tenisçiler tüm müsabakaları kazanarak İstanbul’da yapılacak olan finallere gitmeye hak kazandı.

Resim önizlemesi

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Next Post

PATNOS BELEDİYESİ'NDEN DUYURU

2019 yerel seçimlerinde kazandığımız günden bu yana belediyemiz, gerek mali gerek hizmet noktasında tüm yaşananları toplumcu ve şeffaf belediyecilik anlayışımız gereği halkımızla paylaştık. Bundan sonrada paylaşmaya devam edeceğiz. Devraldığımız belediyenin bütün imkansızlıklarına rağmen bahane değil çözüm üretmeye odaklı yönetim anlayışınla yönetmekteyiz. Biliyoruz halkın desteği olmadan hiç bir yönetim anlayışı başarıya […]