Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek’in ilçe ziyaretleri

admin
0 0
Read Time:40 Second

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek’in ilçe ziyaretleri

Ağrı İl Milli Eğitim Müd   ürü Hasan Kökrek, Hamur ve Patnos ilçelerindeki okullarda yeni eğitim-öğretim yılı hazırlıklarını yerinde inceleyerek, 6 Eylül itibari ile açılacak olan 2021-2022 eğitim öğretim dönemi için hazırlıkların tamamladığını açıkladı.

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Edip Erdoğan ile birlikte Hamur ve Patnos ilçelerini ziyaret ederek okullarda yapılan eğitim-öğretim hazırlıklarını yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, okullarda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret edip ilçe eğitimi ve projeler ile ilgili brifing alan Kökrek,  2021-2022 eğitim öğretim yılı için il genelindeki tüm okullarda hazırlıkların tamamlandığını belirtti. Okulların dezenfekte edilerek eğitime hazır hale getirildiğini anlatan Kökrek, 2021-2022 eğitim öğretim yılında okul öncesi eğitim ile ilkokul 1’nci sınıfa başlayacak öğrenciler için uyum haftasının yarın başlayacağını söyledi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Next Post

Vali Varol, Aslangazi İlk/Ortaokulunu Ziyaret Ederek İlk Ders Zilini Çaldı

Valimiz Dr. Osman Varol, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının ilk gününde Aslangazi köyünde bulunan Aslangazi İlk/Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi. Covid-19 tedbirleri kapsamında yüz yüze eğitime verilen aranın ardından tüm kademlerde yüz yüze eğitim başladı. Yüz yüze eğitimin ilk gününde Valimiz Dr. Osman Varol, Aslangazi İlk ve […]