• Sal. Mar 21st, 2023

ELEŞKİRT GÜNCEL

Bağımsız Siyasi Gazete

VALİ DR. OSMAN VAROL, ELEŞKİRT’TE

Byadmin

Eyl 26, 2022
0 0
Read Time:1 Minute, 1 Second

Vali Dr. Osman Varol, 81 ilde başlatılan “Meslek Liselerine Ekmek Fabrikası Kurulumu Projesi” kapsamında Ağrı uygulama noktası olan Eleşkirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kurulan ekmek fırınını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

VALİ DR. OSMAN VAROL, ELEŞKİRT'TE

Fırın ziyaretinin akabinde Vali Dr. Osman Varol; Eleşkirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan, taşımalı okullara da gönderilmek üzere 1500-2000 kişilik yemek hizmeti veren yemekhaneyi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Varol; Eleşkirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki atölye, kütüphane ve derslikleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ardından öğrencilerimizle gelecek planları hakkında sohbet eden Vali Varol, öğrencilerimize önemli tavsiyeler verdi.

Vali Varol; öğretmenler ile öğretmenler odasında bir araya gelerek sohbet etti. Vali Varol, öğretmenlerimizin doğrudan insanlara dokunabilen ve toplumun her alanında rol alacak bireyler yetiştiren çok önemli bir mesleğe sahip olduğunu belirtti. Vali Varol, bu yıl eğitim-öğretime başlayan Eleşkirt 100. Yıl İlkokulunun ana sınıfını ziyaret ederek çocukların oyunlarına eşlik etti.

Vali Varol’un hediyeleriyle sevinen çocuklarımız Vali Varol’a teşekkür etti. Ana sınıfı ziyaretinin akabinde Vali Varol, 100. Yıl İlkokulunda öğrencilerimizin dersine girerek çocuklarımızın okul heyecanına ortak oldu ve onlarla yakından ilgilendi. Vali Varol, 100. Yıl İlkokulunda öğretmenler ile öğretmenler odasında bir araya gelerek sohbet etti. Vali Varol, yeni açılan okulumuzun eğitim- öğretim yılına hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak ziyaretini sonlandırdı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir